Skontaktuj się z nami

Nasze biura

Dział Obsługi Klienta

T +48 22 460 26 26
dok@geodis.com
Centrala firmy

GEODIS Road Network sp. z o.o.
ul. Spedycyjna 1
05-870 Błonie +48 22 460 26 26

road-network.rt.pl@geodis.com

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000681167
Regon: 000982285
NIP: 527 010 47 17

Kapitał zakładowy: 28 994 826,50 zł

Bank Polska
Kasa Opieki S.A.
85 1240 6292 1111
0010 6908 3502

Terminal

Mazańcowicka 70 
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Dagmara Loska

dagmara.loska@geodis.com

Kokotów 777A 
32-002 Kokotów
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Latała
maciej.latala@geodis.com

Dawid Kielar
dawid.kielar@geodis.com

Michalina Szymańska
michalina.szymanska@geodis.com

Strefowa 5A
36-060 Głogów Małopolski
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Anna Czeterbok 
anna.czeterbok@geodis.com

Kamila Jasiłek
kamila.jasilek@geodis.com

Michalina Szymańska
michalina.szymanska@geodis.com

 

Inwestycyjna 6
41-208 Sosnowiec
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Majewska
katarzyna.majewska@geodis.com

Dorota Panasiuk
dorota.panasiuk@geodis.com

Partyzancka 95
45-801 Opole
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy

Aleksandra Tabaka
aleksandra.tabaka@geodis.com

 

 

Malików 151
25-639 Kielce
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Kulczykowski
maciej.kulczykowski@geodis.com

Samanta Pęczkowicz-Boszczyk
samanta.peczkowicz-boszczyk@geodis.com

Michalina Szymańska
michalina.szymanska@geodis.com

Mełgiewska 25
20-234 Lublin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Małgorzata Sierant
malgorzata.sierant@geodis.com

Wrocławska 33d
55-095 Długołęka
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Joanna Dybiec
joanna.dybiec@geodis.com

Patryk Zarębski
patryk.zarebski@geodis.com

Boiskowa 7a
59-220 Legnica
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Adamcewicz
katarzyna.adamcewicz@geodis.com

Rozwojowa 1
62-800 Kalisz
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Dominika Czerniak
dominika.czerniak@geodis.com

Michalina Szymańska
michalina.szymanska@geodis.com

 

Niciarniana 51
92-320 Łódź
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy

Marcin Kocemba
marcin.kocemba@geodis.com

Michalina Szymańska
michalina.szymanska@geodis.com

Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Marzena Borowa
marzena.borowa@geodis.com

Aleksandra Duda
aleksandra.duda@geodis.com

Bogusław Jówko
boguslaw.jowko@geodis.com

Agnieszka Gnat
agnieszka.gnat@geodis.com

Kołbielska 50 
05-300 Zamienie
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Radomyski
przemyslaw.radomyski@geodis.com

Innowacyjna 3 
66-002 Nowy Kisielin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Iwona Kąpielska
iwona.kapielska@geodis.com

Żernicka 12
62-023 Robakowo
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Bartosz Łysiak
bartosz.lysiak@geodis.com

Mokra 32a
85-834 Bydgoszcz
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Patryk Lisiecki
patryk.lisiecki@geodis.com

Paulina Kopańska
paulina.kopanska@geodis.com

Przyszłości 15b
70-893 Szczecin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Radosław Maciejuniec
radoslaw.maciejuniec@geodis.com

Szarych Szeregów 20
75-124 Koszalin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Marta Piontke
marta.piontke@geodis.com

Botaniczna 12
80-298 Gdańsk
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Martyna Kożuchowska
martyna.kozuchowska@geodis.com

Bogusław Szełemej
boguslaw.szelemej@geodis.com

Rozwojowa 7B
11-034 Tomaszkowo
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Anna Geier
anna.geier@geodis.com

Welurowa 4 
15-680 Białystok
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy

Marta Wieremiejewicz
marta.wieremiejewicz@geodis.com

Magazyn Logistyczny

Mazańcowicka 70
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 600 007 022

Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 516 013 600

Stefana Batorego 4
05-870 Błonie
+48 516 013 600

Logistyczna 2
69-100 Słubice
+48 22 460 26 26

Transportowa 8
69-100 Słubice
+48 516 013 670

Fabryczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą
+48 512 489 062

Botaniczna 12
80-298 Gdańsk
+48 516 013 666

Spedycja Morska
Spedycja Lotnicza​

Przyszłości 15b 
70-893 Szczecin
sea.rt.pl@geodis.com

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia
sea.rt.pl@geodis.com

Wirażowa 35 pok. 65
02-158 Warszawa
air.rt.pl@geodis.com

Agencja Celna

Mazańcowicka 70
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 32 775 96 23

Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 22 460 27 50

Welurowa 4
15-680 Białystok
+48 516 013 211

Przyszłości 15b
70-893 Szczecin
+48 91 831 29 00

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia
+48 58 785 35 70

Dworcowa 1
72-602 Świnoujście
+48 91 321 62 91

Przeprawa Promowa​

Dworcowa 1
72-600 Świnoujście
promy.rt.swinoujscie@geodis.com

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia
+48 516 014 173|
+48 516 013 898
promy.rt.gdynia@geodis.com

Centrala Firmy​

Spedycyjna 1 
05-870 Błonie
+48 22 460 26 26
road.network.pl@geodis.com

Najnowsze wiadomości