Skontaktuj się z nami

Nasze biura

Dział Obsługi Klienta

T +48 22 460 26 26
dok@geodis.com
Centrala firmy

GEODIS Road Network sp. z o.o.
ul. Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 22 460 26 26
road.network.pl@geodis.com

District Court
for the capital city of Warsaw
XIV Economic Faculty
The National Court Register

KRS: 0000681167
Regon: 000982285
NIP: 527 010 47 17

Capital: 28 994 826,50 zł

Bank account:
Bank Polska
Kasa Opieki S.A.
85 1240 6292 1111
0010 6908 3502

Terminal

Mazańcowicka 70 
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Sebastian Kukiełka
sebastian.kukielka@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Ewelina Potocka
ewelina.potocka@geodis.com

Kokotów 777A 
32-002 Kokotów
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Kamil Błaut
kamil.blaut@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Artur Gros
artur.gros@geodis.com

Daniel Erazmus
daniel.erazmus@geodis.com

Strefowa 5A
36-060 Głogów Małopolski
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Andrzej Głowiak
andrzej.glowiak@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Artur Gros
artur.gros@geodis.com

Inwestycyjna 6
41-208 Sosnowiec
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Paweł Czarny
pawel.czarny@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Majewska
katarzyna.majewska@geodis.com

Dorota Panasiuk
dorota.panasiuk@geodis.com

Bartosz Robaszewski
bartosz.robaszewski@geodis.com

Partyzancka 95
45-801 Opole
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Jacek Maszczak-Lipczyński
jacek.maszczak-lipczynski@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Aleksandra Tabaka
aleksandra.tabaka@geodis.com

Malików 151
25-639 Kielce
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Damian Mendyk
damian.mendyk@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Maciej Kulczykowski
maciej.kulczykowski@geodis.com

Artur Gros
artur.gros@geodis.com

Mełgiewska 25
20-234 Lublin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Michał Frydrych
michal.frydrych@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Małgorzata Sierant
malgorzata.sierant@geodis.com

Wrocławska 33d
55-095 Długołęka
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Agata Smolarek
agata.smolarek@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Joanna Dybiec
joanna.dybiec@geodis.com

Katarzyna Olczyk
katarzyna.olczyk@geodis.com

Boiskowa 7a
59-220 Legnica
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Krystian Woźniak
krystian.wozniak@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Adamcewicz
katarzyna.adamcewicz@geodis.com

Rozwojowa 1
62-800 Kalisz
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Tomasz Olejniczak
tomasz.olejniczak@geodis.com

Niciarniana 51
92-320 Łódź
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Maciej Duchowski
maciej.duchowski@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Bartosz Kowalczyk
bartosz.kowalczyk@geodis.com

Marcin Kocemba
marcin.kocemba@geodis.com

Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Rafał Brzostek
rafal.brzostek@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Marzena Borowa
marzena.borowa@geodis.com

Aleksandra Duda
aleksandra.duda@geodis.com

Hanna Głowacka
hanna.glowacka@geodis.com

Kołbielska 50 
05-300 Zamienie
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Karol Witusiński
karol.witusinski@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Przemysław Radomyski
przemyslaw.radomyski@geodis.com

Innowacyjna 3 
66-002 Nowy Kisielin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Aneta Wawrzyniak
aneta.wawrzyniak@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Katarzyna Adamcewicz
katarzyna.adamcewicz@geodis.com

Składowa 1, Koninko
62-023 Gądki
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Sebastian Hofman
sebastian.hofman@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Sambor Pijanowski
sambor.pijanowski@geodis.com

Aleksandra Kowalska
aleksandra.kowalska@geodis.com

Mokra 32a
85-834 Bydgoszcz
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Paweł Popa
pawel.popa@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Patryk Lisiecki
patryk.lisiecki@geodis.com

Paulina Kopańska
paulina.kopanska@geodis.com

Przyszłości 15b
70-893 Szczecin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Tomasz Bąk
tomasz.bak@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Radosław Maciejuniec
radoslaw.maciejuniec@geodis.com

Szarych Szeregów 20
75-124 Koszalin
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Michał Kaszycki
michal.kaszycki@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Marta Piontke
marta.piontke@geodis.com

Botaniczna 12
80-298 Gdańsk
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Tomasz Majewski
tomasz.majewski@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Martyna Kożuchowska
martyna.kozuchowska@geodis.com

Bogusław Szełemej
boguslaw.szelemej@geodis.com

Rozwojowa 7B
11-034 Tomaszkowo
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Tomasz Walkowiak
tomasz.walkowiak@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Anna Geier
anna.geier@geodis.com

Welurowa 4 
15-680 Białystok
+48 22 460 26 26
dok@geodis.com

Dyrektor Oddziału
Edyta Guzowska
edyta.guzowska@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Adrianna Czaban
adrianna.czaban@geodis.com

Magazyn Logistyczny

Mazańcowicka 70
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 600 007 022

Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 516 013 600

Stefana Batorego 4
05-870 Błonie
+48 516 013 600

Logistyczna 2
69-100 Słubice
+48 22 460 26 26

Transportowa 8
69-100 Słubice
+48 516 013 670

Fabryczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą
+48 512 489 062

Botaniczna 12
80-298 Gdańsk
+48 516 013 666

Spedycja Morska
Spedycja Lotnicza​

Przyszłości 15b 
70-893 Szczecin
sales-sea.rt@geodis.com

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia
sales-sea.rt@geodis.com

Wirażowa 35 pok. 65
02-158 Warszawa
+48 22 606 72 59
dok@geodis.com

Przedstawiciel Handlowy
Małgorzata Kołodziejczyk
malgorzata.kolodziejczyk@geodis.com

Agencja Celna

Mazańcowicka 70
43-502 Czechowice-Dziedzice
+48 32 775 96 23

Spedycyjna 1
05-870 Błonie
+48 22 460 27 50

Welurowa 4
15-680 Białystok
+48 516 013 211

Przyszłości 15b
70-893 Szczecin
+48 91 831 29 00

Eugeniusza Kwiatkowskiego 60
81-156 Gdynia
+48 58 785 35 70

Dworcowa 1
72-602 Świnoujście
+48 91 321 62 91

Przeprawa Promowa​

Dworcowa 1
72-600 Świnoujście
promy.rt.swinoujscie@geodis.com

Botaniczna 12
80-298 Gdańsk
+48 516 013 666

Centrala Firmy​

Spedycyjna 1 
05-870 Błonie
+48 22 460 26 26
road.network.pl@geodis.com

Najnowsze wiadomości

GEODIS ujednolica swoją markę w Polsce

PEKAES zmienia nazwę na GEODIS po udanej integracji, do której doszło po akwizycji spółki na początku ubiegłego roku. Ujednolicona identyfikacja wizualna zapewnia jasny i spójny przekaz do klientów operatora w Polsce i za granicą.

Czytaj więcej

SPEDCONT z inwestycją ważną dla regionu

SPEDCONT, spółka należąca do Grupy GEODIS, planuje nową inwestycję, dzięki której już wkrótce terminal SPEDCONT zyska status największego intermodalnego terminala śródlądowego w Polsce i jednego z największych tego typu obiektów pod względem możliwości przeładunkowych.

Czytaj więcej