GEODIS nagrodzony za wydajność operacyjną w Polsce

404 - Page not found

Unfortunately, the requested page was not found.

GEODIS nagrodzony za wydajność operacyjną w Polsce

Globalny dostawca usług logistycznych GEODIS otrzymał wyróżnienie od Castorama Polska, sieci sklepów DIY i home improvement, będącej częścią Grupy Kingfisher plc.

Podczas dorocznej konferencji dla dostawców, zorganizowanej przez Castoramę w Warszawie, wyróżniono GEODIS w Polsce za wysoki poziom usług logistycznych i wydajność operacyjną, którą operator dostarcza Castoramie.

Współpraca pomiędzy GEODIS a wiodącą siecią sklepów w segmencie DIY rozpoczęła się w 2013 roku. Zespół Road Network obsługuje 760 tysięcy palet rocznie, głównie w ramach usług transportu całopojazdowego
z magazynu centralnego Castoramy do jej sklepów na terenie całej Polski. Dalsze usługi dystrybucji drobnicowej (LTL) opierają się na sieci 160 krajowych i międzynarodowych dostawców obejmujących ponad 90 sklepów.

„Świadczymy dla Castoramy szeroki zakres usług o wartości dodanej, w tym transport towarów ADR oraz transport w temperaturze kontrolowanej”mówi Olivier Royer, Executive Vice President of GEODIS European Road Network. „Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody od Castoramy, która potwierdza naszą wieloletnią współpracę i partnerstwo. Jest ona także dowodem na to, że jesteśmy dla naszego Klienta niezawodnym dostawcą.”

W oparciu o strategię win-win, nagroda ta jest wyrazem uznania za wysokie zdolności GEODIS w zakresie dostarczania rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta, tj. od wstępnego przygotowania wdrożenia, doradztwo, po monitoring wskaźników i raportowanie.  

„W kolejnych krokach, w celu dalszego umacniania długoterminowej relacji biznesowej i zaufania, będziemy przeprowadzali analizę potencjalnych możliwości w całej sieci Castorama oraz rozwijali bezpośrednie relacje
z dostawcami naszego Klienta”
podsumowuje Olivier Royer.

Kontakt

Polska

Joanna WIĘCKOWSKA
GEODIS – European Road Network
 + 48 516 013 684
joanna.wieckowska@geodis.com

Francja

Dalila Bouakkaz
GEODIS – European Road Network
 + 33 6 58 81 72 08
dalila.bouakkaz@geodis.com