KARIERA

Proces rekrutacji

Poznaj nasz proces poniżej
Aplikowanie i selekcja dokumentów

Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy najlepiej spełniające kryteria. Kierujemy się zarówno kwalifikacjami i doświadczeniem, poprawnością CV jak również tym czymś, co czyni Twoją aplikację nietuzinkową.

Rozmowa telefoniczna

Rozmowy telefoniczne pozwalają na weryfkację kluczowych kompetencji a kandytom umożliwiają pogłębienie wiedzy na temat danego stanowiska pracy.

Spotkania rekrutacyjne lub Asessment Center

To kluczowy etap rekrutacji. Staramy się tworzyć przyjazne środowisko, które już na tym etapie pomoże Kandydatom zapoznać się z naszymi standardami pracy. Chcemy poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe Kandydatów, a także skupić się na prezentowanej postawie.

Informacja zwrotna

Każda osoba, która wzięła udział w 3 etapie otrzymuje informację zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji. Wierzymy, że przekazane informacje mogą stanowić przydatne wskazówki na przyszłość.

„Smart Start”

Kompleksowy program wdrożenia dla nowych pracowników, który umożliwia poznanie organizacji oraz specyfiki danego stanowiska, a także wymianę doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy nowoprzyjętymi pracownikami i ich doświadczonymi kolegami.

Nowi pracownicy terminali objęci są dedykowanym programem wdrożeniowym opracowanym przez swoich współpracowników.

Sprawdź wszystkie dostępne oferty pracy

Kontakt

Justyna Trzcińska

Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

justyna.trzcinska@geodis.com