KARIERA

Społeczność GEODIS

GEODIS to zgrany i pełen ciekawych pomysłów zespół. Oprócz wspólnej pracy łączą nas pasje i zainteresowania. Chętnie angażujemy się w aktywności pozazawodowe oraz wspieramy innych, którzy tego potrzebują.

NASZ ZESPÓŁ

Marek

Dyrektor Drobnicy Międzynarodowej

Pracuję w naszej firmie od 20 lat. Zaczynałem karierę od funkcji referenta, później byłem spedytorem, kierownikiem biura, zastępcą dyrektora, a teraz jestem Dyrektorem Drobnicy Międzynarodowej. Już w latach 90-tych spółka był atrakcyjną firmą, zajmującą się spedycją międzynarodową, z licznymi kontaktami z zagranicą – i tak zostało do dziś. GEODIS to duża, stabilna firma, prężnie się rozwijająca, z dobrą kondycją finansową i dużym potencjałem. W tej firmie można się wiele nauczyć i rozwinąć swoje kompetencje. 

GEODIS jest idealną firmą dla osób, które szukają wyzwań i satysfakcji z pracy.
Marek, Dyrektor Drobnicy Międzynarodowej
Sławek, Dyrektor Sieci Krajowej
Sławek

Dyrektor Sieci Krajowej

Pracę w naszej firmie zacząłem w 2001 roku. Czym Spółka przyciągnął mnie do podjęcia pracy? Przede wszystkim stabilnością zatrudnienia, która pozwalała mi rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, dobrą marką i swoją pozycją na rynku. Na moją decyzję wpływ miała też opinia znajomego, który pracował w naszej firmy. Dzięki niemu dowiedziałem sie, że w firmie panuje dobra atmosfera. GEODIS to firma, która daje możliwość rozwoju.

Jestem tego dobrym przykładem, bo zaczynałem od stanowiska produkcyjnego, i doszedłem do menedżerskiego.
Patrycja

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży

Pracę w firmie rozpoczęłam w 2010 roku, zaraz po studiach, więc jest to moja pierwsza praca, w której zdobywam wiedzę i doświadczenie. Jestem przykładem na to, że firma daje duże możliwości rozwoju – karierę rozpoczęłam jako Specjalista w Dziale Wsparcia Sprzedaży, który z czasem przekształcił się w Dział Marketingu, gdzie pracowałam jako Specjalista ds. Marketingu. Po prawie dwóch latach otrzymałam propozycję współtworzenia Działu Wsparcia Sprzedaży, którym obecnie mam przyjemność zarządzać. Przez cały ten czas miałam okazję nie tylko obserwować dynamiczny rozwój naszej organizacji, ale dzięki temu, że firma jest otwarta na pomysły swoich pracowników, mam możliwość inicjowania swoich pomysłów i wprowadzania ich w życie.

Praca w GEODIS daje mi poczucie stabilnego zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz współpracy z ludźmi, którzy tworzą bardzo miłą atmosferę pracy.
6331d6f21b18e097021585
Co nowego w GEODIS

Kontakt

Justyna Trzcińska

Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

justyna.trzcinska@geodis.com

Sprawdź wszystkie dostępne oferty pracy