KARIERA

Praktyki i staże

Jeśli Twoim celem jest praca w branży TSL, wykazujesz się dużą motywacją do rozwoju, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, sumienny i zaangażowany – zgłoś się do nas!

W GEODIS będziesz miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań, przy wsparciu osób z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielenie się wiedzą.

Program stażowy "Kurs na rozwój"

Kolejna edycja już od kwietnia 2023. Nie przegap informacji o zgłoszeniach!

Studenci IV-V roku oraz absolwenci

Wybrane lokalizacje

Realizowane w ciągu roku, trwają 3 miesiące

PROGRAM PŁATNY

Całoroczny Program Praktyk

Zaaplikuj już teraz i rozpocznij swoja karierę w branży TSL!

Uczniowie szkół technicznych, studenci oraz absolwenci

21 miast w Polsce

Realizowane przez cały rok, trwają 1-2 miesiące

PROGRAM BEZPŁATNY

Nasi partnerzy

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

W ramach współpracy z WSL w Poznaniu, GEODIS angażuje się w organizację Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, która co roku skupia kilka tysięcy młodych pasjonatów logistyki z całego kraju. Dodatkowo wspólnie organizujemy warsztaty i konferencje dla studentów oraz wycieczki pokazowe w naszym Terminalu w Koninku pod Poznaniem. Wspieramy też rozwój studentów WSL poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych to wspólne przedsięwzięcie WAT i GEODIS. Podczas dwóch intensywnych dni  na wykładach, warsztatach i wizytach w naszej Centrali w Błoniu studenci poznają specyfikę pracy naszej firmy. Dzielimy się informacjami m.in o innowacyjnych rozwiązaniach w logistyce intermodalnej, urządzeniach mobilnych czy tajnikach procesu rekrutacji. Wspieramy też rozwój studentów WAT poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Szkoła Główna Gospodarska Wiejskiego w Warszawie

W ramach tej współpracy możecie nas spotkać co roku na Warszawskich Dniach Logistyki, gdzie z chęcią dzielimy się swoja wiedzą i doświadczeniem ze studentami na warsztatach i prelekcjach naszych najlepszych specjalistów. Wspieramy też rozwój studentów SGGW  poprzez umożliwienie odbywania praktyk i staży w naszych oddziałach.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Współpraca z MWSTiL dotyczy przede wszystkim wspólnej organizacji praktyk, staży oraz spotkań dla studentów. Szkoła co roku organizuje Targi Pracy, na których GEODIS prowadzi warsztaty, a także spotyka się z młodzieżą opowiadając o możliwościach pracy i rozwoju w branży TSL. Podczas warsztatów studenci rozwiązują case-study z zakresu transportu, a także mają okazję poznać w praktyce rozwiązania podobnych problemów przedstawiane przez doświadczonych praktyków. Tegoroczne warsztaty zaowocowały już kilkoma miejscami praktyk w naszym wrocławskim oddziale, a w planach jest współpraca także w zakresie studiów dualnych.

Zespół Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu

Na staże i praktyki zapraszamy nie tylko studentów, ale także uczniów szkół średnich. Zespół Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu kształci młodych techników logistyki. Dzięki współpracy ze Szkołą mamy okazje kształtować wspólnie najnowsze trendy w zakresie edukacji w branży TSL, a uczniowie mają okazję od pierwszej klasy technikum uczyć się poprzez praktykę zawodu. Przyjmujemy na nasze praktyki i staże zarówno na praktyki obligatoryjne w ciągu roku, jak i wspólnie organizujemy staże wakacyjne.

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy wydział Logistyki

Choć jesteśmy Partnerami dopiero od maja 2018 udało nam się już sporo razem zrobić. Lekcje studyjne w Oddziale, wykłady o logistyce i wspólna wymiana doświadczeń praktyków. Studenci z WSB mogą odbywać u nas staże i praktyki na które serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Justyna Trzcińska

Kierownik Działu Rekrutacji i Rozwoju

justyna.trzcinska@geodis.com

Chciałbyś rozpocząć karierę w GEODIS ?